Jdi na obsah Jdi na menu
 


Slavnostní vyhlášení proběhne dne 18.12.2009 od 18,00 hodin v Bobin centru. Každý závodník obdrží pozvánku, která jej opravnuje k pozvání jednoho svého hosta. Občerstvení formou bufetu je zajištěno. Byl poražen čuník o hmontnosti cca 180 kg a zpracován na výrobky. Každý si vemte nějakou bandičku na polévku at si  ji můžete odnést domů.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(SPOSCEO - organizátor, 18. 12. 2009 12:34)

Kdysi jsem někde četl, že i od blbce se můžeš něco dozvědět. A mohu potvrdit, že je to pravda.
Budu vážně uvažovat o tom, že požádám o nějakou dotaci na obci či kraji. Co kdyby se to náhodou podařilo.
Takže ještě jednou dík a štastné a veselé.

Nedělám.....!

(stoker, 18. 12. 2009 10:14)

Sláva, blbost opět rozkvetla! Ale můžu Tě uklidnit, obec nám nic neplatí, svých sponzorů máme dost. Možná by někteří byli ochotni přispět i na Tvé vyšetření, či hospitalizaci na psychiatrii, ale nedělám si iluze, že by to pomohlo. Jo a k tomu kurníku, tak tam se schází docela slušná parta lidí od koní,dračích lodí, středečních karbaníků a pochopitelně i my, ale v jednom máš pravdu, všichni tam patříme a rádi. Podle Tvé stylistiky ani nechci vědět, kam patříš Ty. V klidu zalez do své nory a možná by bylo dobrý nepoužívat přízvisko novinář, přece nejsou všichni novináři......! A neboj, prognostik z Tebe taky nebude, už dva roky strašíš, jak nic nedokončíme a nám se daří lépe a lépe. Dnes užijem vepřové hody a na Tři krále jedem znovu, už čtvrtý ročník, ale to především pro svou potěchu.

to si snad děláš..................stoker

(novinář, 17. 12. 2009 15:29)

Další ročník možná začnete, ale určitě nedokončíte. Jestli vám todle platí obec tak mě mrazí kam všude jdou moje prachy! Bobin cetrum je co? Ten kurník u rybníka? Jo tak tam patříte....ha ha ha

Víceboji zdar

(stoker, 17. 12. 2009 13:58)

Uplynulo dlouhých dvanáct měsíců plných lítých sportovních bojů. Jednotlivých disciplin se zúčastnilo třicet dva borcú, kteří bodovali aspoň v jedné disciplině, jedné discipliny se nejméně zúčastnilo dvanáct soutěžících. Je to málo, či hodně. Ale přátelé na tom přece nesejde. Boje přinesly vše co k tomuto klání patří, emoce, drobné spory, ale hlavně touhu být lepší než ten druhý. A a ještě něco, potkávaní, společnou zábavu, prolínání lidí všech věkových skupin a to vše je důkazem, že dobrou partu nemůže rozhodit žádný vnější faktor. Jistěže je důležité vítězství, i když někteří z nás vítězí především sami nad sebou, to je možná těžší a cennější než "bedna". Nejdůležitější je, že víceboj přežil s úspěchem další rok a nenaplnil tak bláboly žárlících odpůrců. Chci, ač mi to asi nepřináleží poděkovat touto cestou organizátorovi za obětavou a nezištnou práci, všem soutěžícím, že jsou takovými soupeři jakými jsou. Pierr de Coubertein by měl asi radost a Bobincentrum musí tedy fungovat dál (a bacha množí se hlasy, že stařeček se chystá na příští rok zvýšit treninkové dávky a ohrozit neohrozitelné a tradiční obyvatale "bedny". Sláva končícímu ročníku a vítej nový. P S sory Fando, zase se to nepovedlo.